Beste bezoeker,
Naar aanleiding van de annulering van het concert van Bløf op zaterdag 24 mei jl. willen wij u graag op de hoogte brengen van het vervolg.
Wij onderzoeken op dit moment samen met het management van Bløf de mogelijkheid om het concert op korte termijn alsnog te laten plaatsvinden. Uiterlijk binnen twee weken brengen wij u hierover op de hoogte.
Indien het niet lukt om een nieuwe datum te plannen, of indien u op de eventueel nieuwe datum verhinderd bent, ontvangt u vanzelfsprekend het volledige bedrag van uw gekochte tickets retour.
Belangrijk: Heeft u uw ticket inmiddels doorverkocht of overgedragen? Dan verzoeken wij u vriendelijk deze e-mail door te sturen naar de nieuwe ticketbezitter en hen te vragen een bericht te sturen naar mail [et] openluchttheaterede [punt] nl (mail[at]openluchttheaterede[dot]nl) met hun naam en e-mailadres. Zo blijven ook zij goed geïnformeerd over het verdere verloop.
Wij danken u voor uw begrip en hopen u binnenkort alsnog te mogen verwelkomen in het Openluchttheater Ede.
Met vriendelijke groet,
Openluchttheater Ede